Alnatura Bio bezpośredni sok z pomidorów, 500 ml

Do picia bez dodatków lub jako baza do sosów

7,99 zł

(15,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Wegański
  • Z solą morską
  • Z włoskich pomidorów

Kupowane często z Home of Ayurveda somamed Proszek zasadowy, 350 g

Alnatura Bio bezpośredni sok z pomidorów, 500 ml 7,99 zł (15,98 zł / l)
Home of Ayurveda somamed Proszek zasadowy, 350 g 132,00 zł (377,14 zł / kg)
Cena całkowita: 139,99 zł
Opis

Organiczny sok pomidorowy Alnatura z włoskich pomidorów to wegański, bezpośredni sok, który został uszlachetniony solą morską. Można go pić w postaci czystej lub służyć jako owocowa baza do aromatycznych sosów i zup.

Nr art.: XPI-MM-128767
Zawartość: 500 ml
EAN: 4104420072787
Numer producenta: 128767
Marki: Alnatura
Dieta: Wegańska, Wegetariańska
Właściwości produktu: wegański, wegetariański
Instrukcje dotyczące przechowywania: po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 ml
Zawartość energetyczna / spalania 67 / 16 kj / kcal
tłuszcz 0,5 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 g
węglowodany 3,1 g
  w tym cukier 2,8 g
substancje balastowe 0,5 g
białko 1 g
sól 0,4 g
Składniki

99,6 % sok pomidorowy[1], sól morska

  1. z rolnictwa ekologicznego
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Alnatura Bio bezpośredni sok z pomidorów