Impressum – informacje o firmie

niceshops GmbH
Saaz 99
8341 Paldau
Austria
NIP: ATU63964918
Rejestr handlowy: FN302888z
Dyrektor zarządzający: Roland Fink, Mag. Christoph Schreiner, Barbara Unterkofler
Przedmiot działalności: Handel towarami wszelkiego rodzaju; nabywanie, dzierżawa i udziały w spółkach o takim samym lub podobnym celu działalności oraz zarządzanie nimi.

E-mail: polska@ayurveda101.com
Tel: (+43) 720 303050 5099

Landesgericht fuer ZRS Graz
Przepisy handlowe: Przepisy handlowe (www.ris.bka.gv.at)
Dobrowolne zasady postępowania: www.guetezeichen.at

Dane konta Polska:
Właściciel:niceshops GmbH
IBAN:PL30 1750 0009 0000 0000 2691 5309
BIC:PPABPLPK
Numer konta:3017 5000 0900 0000 0026 9153 09
Instytut bankowy:Bank BGŻ BNP Paribas SA
Adres banku:ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa

Bezirkshauptmannschaft Südoststeiermark
Członek działu handlu Izby Handlowej w Styrii.
Organ zgodnie z ECG ((austriackie Prawo handlu elektronicznego): administracja powiatowa Feldbach.
www.ayurveda101.pl to platforma zakupowa.

Ayurveda101 jest członkiem grupy niceshops.

Rozstrzyganie sporów

Zgodnie z rozporządzeniem UE w sprawie internetowego rozstrzygania sporów w sprawach konsumenckich link do platformy internetowego rozstrzygania sporów znajduje się tutaj: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Informacje dotyczące ustawy o usługach cyfrowych

Informacje przekazywane przez użytkowników podlegają następującym ograniczeniom: Nasze wytyczne zabraniają rozpowszechniania jakichkolwiek treści niezgodnych z prawem oraz naruszania praw osób trzecich. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania lub niezatwierdzania recenzji i opinii dotyczących naszych produktów, które zawierają następujące treści informacje niezwiązane z produktem lub całkowicie nieistotne; wulgaryzmy lub inny język nieodpowiedni dla forum publicznego; zniesławiające twierdzenia; język niezrozumiały dla docelowych odbiorców witryny; niedokładne ceny, reklamy, spam lub niewłaściwe odniesienia do innych produktów, ofert, witryn internetowych lub określonych konkurentów; adresy e-mail, numery telefonów lub inne dane osobowe lub kontaktowe; obraźliwe komentarze na temat innych recenzji lub opinii; zdjęcia przedstawiające niewłaściwe użycie naszych produktów;

Recenzje i opinie są weryfikowane przez człowieka przed publikacją, choć zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia algorytmicznego podejmowania decyzji w tym zakresie. Skargi składane w ramach naszej procedury zgłaszania i zadośćuczynienia są przetwarzane i rozpatrywane niezwłocznie. Po otrzymaniu skargi, dana treść jest sprawdzana na podstawie naszych wytycznych i, jeśli to konieczne, całkowicie usuwana, przy czym dokładamy wszelkich starań o jak najszybsze rozwiązanie tej sytuacji.

Zgodnie z rozporządzeniem UE w sprawie usług cyfrowych, nasz adres E-mal do centralnej jednostki odpowiedzialnej za kontakt to notification@niceshops.com

Dalsze informacje prawne i warunki korzystania z www.ayurveda101.pl

www.ayurveda101.pl może być wykorzystywana wyłącznie do celów zgodnych z prawem. W szczególności zabronione jest korzystanie ze strony internetowej w następujących celach:

  • Do rozpowszechniania nielegalnych treści
  • Do naruszania praw osób trzecich
  • Do rozprzestrzeniania wirusów lub innego złośliwego oprogramowania
  • W celu zakłócania działania strony internetowej

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody spowodowane korzystaniem ze strony internetowej. Dotyczy to w szczególności szkód spowodowanych korzystaniem ze strony internetowej lub korzystaniem z treści oferowanych na stronie internetowej.

Na naszej stronie internetowej znajdują się odnośniki (hiperłącza) do innych stron w Internecie. W przypadku wszystkich tych linków nie mamy żadnego wpływu na wygląd i zawartość tych zewnętrznych witryn. W związku z tym nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść i wygląd tych stron. Oświadczenie to dotyczy wszystkich linków zewnętrznych wyświetlanych na naszej stronie internetowej.

Cała zawartość tej witryny jest chroniona prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie, powielanie lub inne wykorzystanie treści zgodnie z prawem autorskim, w szczególności również "Datascraping" tekstu lub danych, jest wyraźnie zabronione.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany warunków użytkowania w dowolnym momencie. Zmienione warunki użytkowania zostaną opublikowane na stronie internetowej.

Rozszerzona Odpowiedzialność Producenta

Niepowtarzalny numer identyfikacyjny (Unique Identification Number - UIN) niceshops GmbH we Francji:

  • dla opakowań: FR223591_01OTUG
  • dla baterii i akumulatorów: FR041746_06M6YT
  • urządzenia elektryczne i elektroniczne: FR041737_05JK8X