Ajurweda Rhyner Lakshymis Secret 2 - Ayurveda Hydrolat Bio, Lawenda (75 ml)

Cudownie pachnący hydrolat

52,50 zł 88,00 zł -40%

(700,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zapach: Lawenda

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Wyjątkowo odświeżający
  • Do twarzy i ciała
  • Do wszystkich typów dosha
  • Różne rodzaje

Kupowane często z Le Erbe di Janas Olej z miodly indyjskiej, 50 ml

Ajurweda Rhyner Lakshymis Secret 2 - Ayurveda Hydrolat Bio, Lawenda (75 ml) 52,50 zł (700,00 zł / l)
Le Erbe di Janas Olej z miodly indyjskiej, 50 ml 41,99 zł (839,80 zł / l)
Cena całkowita: 94,49 zł
Opis

Oczaruj swojego partnera niewidzialnym, przyjemnie pachnącym welonem w 100% organicznych składników roślinnych, które hydrozol tworzy dla Ciebie już po jednym rozpyleniu.

Zalecany sposób użycia: Spryskać twarz i dekolt z odległości ok. 15 cm z zamkniętymi oczami. Zaleca się codzienne stosowanie (1-2 razy).

Wskazówka: Hydrolat można również stosować jako środek odświeżający między użyciami lub w połączeniu z innymi produktami z serii Lakshymis Secret.

Nr art.: RHY-LS2L
Zawartość: 75 ml
Numer producenta: BLAKLAV75
Marki: Ajurweda Rhyner
Typ skóry: Skóra zniszczona słońcem
Składniki

100 % hydrolat z kwiatu lawendy[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: AYURVEDA RHYNER® KG, Dorfzeile 6, 2134, Waltersdorf, Austria, www.ayurveda-rhyner-kundenshop.eu

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Ajurweda Rhyner Lakshymis Secret 2 - Ayurveda Hydrolat Bio