Sapore di Sole Bio musli super owoce, 250 g

Smaczny pomysł na dobry początek dnia

15,99 zł

(63,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 g

Produkt dostępny

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Pełnoziarniste płatki owsiane, suszone owoce i migdały
  • Cudowny, owocowy smak
  • Bogate w błonnik i zdrowe

Kupowane często z Rapunzel Bio owsianka śniadaniowa Ayurveda, 500 g

Sapore di Sole Bio musli super owoce, 250 g 15,99 zł (63,96 zł / kg)
Rapunzel Bio owsianka śniadaniowa Ayurveda, 500 g 25,99 zł (51,98 zł / kg)
Cena całkowita: 41,98 zł
Opis

Lubisz raczej owocowo? To musli jest wspaniałe: suszone rodzynki, śliwki, morele, jabłka i chrupiące migdały rozpieszczają aromatem słonecznych dni. Dodatkowo pełnoziarniste płatki owsiane i ziarna słonecznika dostarczają energii potrzebnej do problemów dnia codziennego. Mieszanka bogata w błonnik i w składniki odżywcze w najlepszej, ekologicznej jakości - pełnowartościowe śniadanie, pełnowartościowe życie!

Nr art.: XPI-EF-311641
Zawartość: 250 g
EAN: 8032891604120
Numer producenta: 311641
Marki: Sapore di Sole
Instrukcje dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła
Składniki

pełnoziarniste płatki owsiane[1], 30 % Owoce[1] (rodzynki[1], śliwki[1], suszone morele[1], suszone jabłka[1], migdały[1]), nasiona słonecznika[1], olej słonecznikowy[1], mąka ryżowa[1]

  1. z upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1507 / 360 kj / kcal
tłuszcz 8,4 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1 g
węglowodany 57 g
  w tym cukier 15 g
substancje balastowe 8,9 g
białko 9,7 g
sól 0,03 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Effegi Srl, Via leopoldo di toscana 1/A, 1/B, 52048 , Alberoro, Włochy, www.effegifood.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sapore di Sole Bio musli super owoce

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder