CULTIVATOR'S Organic Herbal Hair Color Caramel, 100 g

Intensywny kolor i blask

55,00 zł

(550,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 g

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla ciepłych refleksów
  • Z nawilżającym aloesem
  • Dobra siła krycia

Kupowane często z Kräutermax Szampon do włosów z aloesem+, 250 ml

CULTIVATOR'S Organic Herbal Hair Color Caramel, 100 g 55,00 zł (550,00 zł / kg)
Kräutermax Szampon do włosów z aloesem+, 250 ml 92,00 zł (368,00 zł / l)
Cena całkowita: 147,00 zł
Opis

Wyjątkowa mieszanka henny, indygo, amli, eukaliptusa, kurkumy i rumianku wygładza włosy i nadaje im ciepły karmelowy kolor z intensywnym efektem. Drobno zmielony proszek z aloesu odpowiednio nawilża i nadaje włosom sprężystość i połysk.

Nr art.: XEC-OWA-244
Zawartość: 100 g
EAN: 8906076150774
Numer producenta: CUL-0009
Marki: CULTIVATOR'S
Rodzaj włosów: Do każdego rodzaju włosów
Właściwości produktu: wegański
Składniki (INCI)

Henna, Indigofera Tinctoria (Indigo) Leaf Powder, Phyllanthus Emblica Fruit Powder, ‎Ziziphus Spina-Christi Leaf, Eucalyptus Globulus Leaf Powder, Aloe Barbadensis Leaf Powder, Curcuma Longa (Turmeric) Powder, Chamomilla Recutita Flower Powder

Farby do włosów Cultivator's - instrukcja
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Cultivator Natural Products Pvt. Ltd., Plot No. 24 to 31 & 25 to 30, Khasra No. 135 / 1, 342013, Sonamukhi Nagar, Sangaria Fanta, Jodhpur, Indie, info@cultivator.in
Upoważniony przedstawiciel jako osoba odpowiedzialna w UE: BIORIUS, 14 Avenue Léonard de Vinci, 1300, Wavre, Belgia, info@biorius.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla CULTIVATOR'S Organic Herbal Hair Color Caramel

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder