Najel Aleppo Soap 5%, 190 g

Delikatne mycie dla całej rodziny!

17,64 zł 19,99 zł -12%

(92,84 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 190 g

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Idealne na każdy dzień
  • Działa odżywczo

Kupowane często z Maharishi Ayurveda Mydło ziołowe Pitta, 100 g

Najel Aleppo Soap 5%, 190 g 17,64 zł (92,84 zł / kg)
Maharishi Ayurveda Mydło ziołowe Pitta, 100 g 28,89 zł (288,90 zł / kg)
Cena całkowita: 46,53 zł
Opis

To mydło Aleppo z 5% zawartością oleju laurowego jest zalecane do codziennego mycia wszystkich rodzajów skóry. Idealnie myje jednocześnie odżywiając skórę. Mydło zostało wykonane z oliwy z oliwek i oleju laurowego w procesie gorącej saponifikacji.

Nr art.: XEC-NAJ-SAV82NJ/8
Zawartość: 190 g
EAN: 3760061220515
Numer producenta: SAV82NJ/8
Marki: Najel
Typ skóry: Dla każdego rodzaju skóry
Właściwości produktu: wegański
Składniki (INCI)

Sodium Olivate, Aqua, Sodium Laurate, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxyde

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Francja, www.najel.net/en

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Najel Aleppo Soap 5%

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder