Alnatura Bio kminek, 50 g

Wszechstronna przyprawa

7,99 zł

(159,80 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 g

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do dań pikantnych i wypieków
  • Cierpki i pikantny smak
  • Całe nasiona

Kupowane często z Govinda Ajurwedyjskie ghee bio, 420 g

Alnatura Bio kminek, 50 g 7,99 zł (159,80 zł / kg)
Govinda Ajurwedyjskie ghee bio, 420 g 73,00 zł (173,81 zł / kg)
Cena całkowita: 80,99 zł
Opis

Szczypta kminku dodaje pożywnym daniom mięsnym dodatkowego „czegoś”. Aromatyczny, gorzki smak dobrze komponuje się także z różnymi wypiekami.

Nr art.: XPI-MM-138507
Zawartość: 50 g
EAN: 4104420028340
Numer producenta: 138507
Marki: Alnatura
Koncepcja: Vata, Kapha
Dieta: Wegańska, Wegetariańska
Właściwości produktu: wegański, wegetariański
Może zawierać śladowe ilości: L - seler, M - gorczyca
Instrukcje dotyczące przechowywania: przechowywać z dala od światła, przechowywać w suchym miejscu
Składniki

Nasiona kminku[1]

  1. z rolnictwa ekologicznego
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Alnatura Bio kminek