Amaiva Różana sól do kąpieli, 600 g

Pozwól swemu umysłowi wędrować

67,00 zł

(111,67 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 600 g

Jeszcze 8 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Sól krystaliczna z Pakistanu
  • Relaksujący aromat

Kupowane często z Amaiva Woman Vital - organiczna herbata ajurwedyjska, 190 g

Amaiva Różana sól do kąpieli, 600 g 67,00 zł (111,67 zł / kg)
Amaiva Woman Vital - organiczna herbata ajurwedyjska, 190 g 72,00 zł (378,95 zł / kg)
Cena całkowita: 139,00 zł
Opis

Przy pomocy soli do kąpieli Amaiva uwolnisz swoje ciało i umysł od męczącego, niekończącego się dnia i zanurzysz w miejscu pełnym relaksu i spokoju. Połączenie 250-letniej pakistańskiej soli kamiennej i olejków eterycznych przypominających weekend wellness nie mogło być lepiej wybrane. Węglan sodu i wodorowęglan zapewniają pH powyżej 7 i są zasadowe.

  • austriacki produkt wysokiej jakości
  • szybko się rozpuszcza
  • bez grubych pozostałości
  • wolne od toksyn środowiskowych
  • bez sztucznych wypełniaczy

Przygotowanie pełnej kąpieli: temperatura wody wynosi 36 ° C do 38 ° C. Dodaj 3 czubate łyżki stołowe do wody.

Przygotowanie kąpieli dla stóp: temperatura wody wynosi 38 ° C do 41 ° C. Dodaj 1 czubatą łyżkę stołową do wody.

Czas kąpieli: od 30 do 40 minut.

Wskazówka: ta sól do kąpieli jest również idealna jako peeling do ciała. W tym celu sól do kąpieli, należy delikatnie wmasować w skórę (szczególnie skuteczna w przypadku pędzli do masażu lub naturalnych gąbek).

Nr art.: XVA-AMA-1334-17
Zawartość: 600 g
Numer producenta: 1334-17
Marki: Amaiva
Typ skóry: Dla każdego rodzaju skóry
Właściwości produktu: wegański
Składniki (INCI)

Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Magnesium Carbonate, Parfum, Limonene, Geraniol, Linalool, Citronellal

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Amaiva Naturprodukte GmbH, Weinzierler Straße 9, 94086, Bad Griesbach i. Rottal, Niemcy, service@amaiva.de, www.amaiva.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Amaiva Różana sól do kąpieli

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder