Amaiva Słodzik stevia, 290 g

Idealna alternatywa dla zwykłego cukru

39,99 zł

(137,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 290 g

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Bez sztucznych aromatów i dodatków
  • Nie ma gorzkiego posmaku
  • Przyjemna słodycz

Kupowane często z Amaiva Vata - ajurwedyjska herbata organiczna, 160 g

Amaiva Słodzik stevia, 290 g 39,99 zł (137,90 zł / kg)
Amaiva Vata - ajurwedyjska herbata organiczna, 160 g 78,00 zł (487,50 zł / kg)
Cena całkowita: 117,99 zł
Opis

Słodzik stevia od Amaiva jest unikalnym, podobnym do cukru granulatem, bez

  • gorzkiego posmaku
  • sztucznych dodatków i aromatów

i jest uprawiane w ramach regularnych kontroli na wybranych plantacjach. Najwyższa jakość oferowana.

Nr art.: XVA-AMA-34012-4
Zawartość: 290 g
EAN: 4260446050212
Numer producenta: 34012-4
Marki: Amaiva
Dieta: Wegetariańska
Właściwości produktu: wegetariański
Składniki

erytrytol, glikozydy stewiolowe

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Amaiva Naturprodukte GmbH, Weinzierler Straße 9, 94086, Bad Griesbach i. Rottal, Niemcy, service@amaiva.de, www.amaiva.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Amaiva Słodzik stevia