BEN & ANNA Krem do rąk Intensive Care, 50 ml

Chroni i pielęgnuje zniszczoną, przesuszoną skórę dłoni

Nowość w sklepie!

23,99 zł

(479,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do skóry zmęczonej i suchej
  • Intensywnie nawilżający
  • Szczególnie bogaty i odżywczy
  • Pielęgnuje, nie pozostawiając tłustej warstwy

Kupowane często z La Saponaria Mydło z mirtą i czerwonymi winogronami, 100 g

BEN & ANNA Krem do rąk Intensive Care, 50 ml 23,99 zł (479,80 zł / l)
La Saponaria Mydło z mirtą i czerwonymi winogronami, 100 g 17,99 zł (179,90 zł / kg)
Cena całkowita: 41,98 zł
Opis

Zmęczone i suche dłonie potrzebują intensywnej i bogatej pielęgnacji. (shoparticle.B218NECPRD06CCP0NGBLFZ8D5.title) odżywia skórę masłem shea, olejem z awokado i rokitnikiem, dostarczając dłoniom cennych składników odżywczych. Wspomagają one regenerację skóry i chronią ją przed wysuszeniem. Krem szybko się wchłania i idealnie nadaje się do codziennego stosowania.

Nr art.: XEC-CR-4260491226723
Zawartość: 50 ml
EAN: 4260491226723
Numer producenta: 4260491226723
Marki: BEN & ANNA
Typ skóry: Skóra wymagająca , Skóra sucha
Właściwości produktu: wegański
Instrukcje dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła
Składniki (INCI)

Aqua, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate Se, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Glycerin, Cetearylalcohol, Parfum, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Stearic Acid, Caesalpinia Spinosa Gum, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Theobroma Cacao Seed Butter, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Hyaluronate, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil, Citric Acid, Geraniol, Linalool, Linalyl Acetate, Benzyl Salicylate, Geranyl Acetate, Pogostemon Cablin Oil, Vanillin, Camphor, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Informacje prawne
Producent: JM Nature GmbH, Angersbachstraße 20, 34127, Kassel, Niemcy, shop@ben-anna.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BEN & ANNA Krem do rąk Intensive Care

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder