Cosmoetica Balsam MiBella

Chroni i wzmacnia skórę twarzy

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Działanie: Balsam MiBella pomaga w połączeniu z kremem do ciała MiBella utrzymać jej naturalną piękność i dopasować się do różnych wpływów środowiska. Skóra jest chroniona i regenerowana.

Aspekt estetyczny: Co widzisz!

Balsam MiBella pobudza skórę twarzy i pomaga jej zachować poranne piękno o każdej porze dnia. Osobista siła skóry jest wyrażana, poprzez jej wszystkie tajemnice i odmiany. Tak jak w lustrze widzimy nasz pogląd na świat i naszą ufosć w nim. Tak jak traktujemy naszą skórę, zabieramy jej odpoczynek i odprężenie, tak ona również będzie nam służyć, jako ochrona przed światem zewnętrznym.

Aspekt dynamiczny:

Aspekt dynamiczny skóry jest bardzo wysoki. Balsam MiBella jest obecny, ale nie statyczny. Wspiera odporność, ale także aktywność. Naturalny wpływ jest przez nie wspierany, codzienne doświadczenia są gromadzone, a my się z nich uczymy. Rany są leczone, a nowe siły przywracają nam pierwotną piękność.

Aspekt eteryczny: Co mówi Twoja intuicja!

Balsam MiBella działa, jeśli elementy w przestworzach są przekształcane w eterze. Element ziemi nie egzystuje w człowieku, ale pojawia się za to jako eter życia. Z każdymi narodzinami nowego człowieka, energia ta jest uwalniana, aby stworzyć coś nowego, pokonać kryzys i przetrwać cykl życia i śmierci, aby znaleźć drogę polaryzacji między widzialnym i nie widzialnym.

Marki: Cosmoetica
Rodzaje produktów: Pielęgnacja twarzy
Dodatkowe informacje

Ingredients (INCI): Betula Alba Juice*, Aqua, Alcohol*, Betula Alba Leaf*/ Sambucus Nigra Flower*/ Juniperus Communis Fruit* Extract, Colloidal Silver, Colloidal Gold, Ascorbic Acid, Pelargonium Roseum Leaf Oil*, Lavandula Angustifolia Oil*, Boswellia Carterii Oil*, Citrus Aurantium Amara Peel Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Eugenia Caryophyllus Bud Oil*. (* Ingredients from organic farming).

ocen klientów po polski dla Cosmoetica Balsam MiBella

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Balsam MiBella", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder