Cosmoveda BIO Curry Masala Łagodne, 80 g

Mieszanka 11 przypraw!

43,99 zł

(549,88 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 80 g

Produkt dostępny od 27 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 28 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Łagodna alternatywa

Kupowane często z Cosmoveda Pure Ghee Bio, 500 g

Cosmoveda BIO Curry Masala Łagodne, 80 g 43,99 zł (549,88 zł / kg)
Cosmoveda Pure Ghee Bio, 500 g 85,00 zł (170,00 zł / kg)
Cena całkowita: 128,99 zł
Opis

BIO Curry Masala tołagodna mieszanka z 11 cennych przypraw oraz ma wszechstronne zastosowanie w ajurwedyjskiej kuchni.

Nr art.: COS-123776-DE
Zawartość: 80 g
EAN: 4032108123776
Numer producenta: 123776-DE
Marki: Cosmoveda
Dieta: Wegańska, Wegetariańska, Bezglutenowa, Bez laktozy
Właściwości produktu: Surowa żywność, wegański, wegetariański, bez glutenu, bez laktozy
Informacje ogólne: Ze względu na ponowne wprowadzenie produktu na rynek, opakowanie lub etykieta dostarczonego produktu mogą różnić się wizualnie od przedstawionego zdjęcia produktu
Składniki

kurkuma (Curcuma longa)[1], kolendra[1], czarny pieprz (Piper nigrum)[1], musztarda[1], kminek zwyczajny[1], imbir[1], Chilli[1], gałka muszkatołowa[1], czosnek[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Niemcy, www.cosmoveda.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Cosmoveda BIO Curry Masala Łagodne

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder