Cosmoveda BIO Pippali mielony, 100 g

Aromatyczny, czarny pieprz

71,00 zł

(710,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 g

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Długi pieprz

Kupowane często z Cosmoveda Kurkuma mielona - ekologiczna, 100 g

Cosmoveda BIO Pippali mielony, 100 g 71,00 zł (710,00 zł / kg)
Cosmoveda Kurkuma mielona - ekologiczna, 100 g 44,99 zł (449,90 zł / kg)
Cena całkowita: 115,99 zł
Opis

Pippali (długi pieprz) to aromatyczny czarny pieprz. Wraz z czarnym pieprzem i proszkiem z imbiru tworzy się według ajurwedy słynny odmładzający środek.

Nr art.: COS-131887-DE
Zawartość: 100 g
EAN: 4032108131887
Numer producenta: 131887-DE
Marki: Cosmoveda
Koncepcja: Vata, Kapha
Dieta: Wegańska, Wegetariańska, Bezglutenowa, Bez laktozy
Właściwości produktu: Surowa żywność, wegański, wegetariański, bez glutenu, bez laktozy
Informacje ogólne: Ze względu na ponowne wprowadzenie produktu na rynek, opakowanie lub etykieta dostarczonego produktu mogą różnić się wizualnie od przedstawionego zdjęcia produktu
Składniki

pieprz długi (Pippali, Piper longum)[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Niemcy, www.cosmoveda.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Cosmoveda BIO Pippali mielony

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder