Ecobamboo Szczoteczka do zębów z miękim włosiem

Szczoteczka do zębów z miękkim, faliście uformowanym włosiem.

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Naturalna szczoteczka z miękkim, faliście uformowanym włosiem.

Uchwyt szczotki został wykonany z naturalnego bambusa. Bambus jest surowcem odnawialnym wysokiej jakości. Jednocześnie bambus powstrzymuje wzrost mikroorganizmów, aby zrezygnować z zastosowania nawozów i pestycydów. Bakterie będą hamowane dzięki antybakteryjnym właściwością bambusa.

Szczoteczki do zębów od Ecobambo wykonane są z bambusa moso. Ten bambus nie jest spożywany przez pandy. Jest hodowany przez prywatnych rolników i tam też kupowany. Smukły wygląd uchwytu pasuje idealnie do ręki.

Włosie jest wykonane z Nylonu4, który ulega biodegradacji. Naturalne uczucie w dłoni oraz w jamie ustnej sprawi, że szczotkowanie stanie się przyjemniejsze. Włosie szczoteczki zostało zweryfikowane jako włosie typu BPA FREE. Jest to włosie wolne od Bisfenolu A, który negatywnie wpływa na zdrowie i zawierają go włosia niektórych szczoteczek plastikowych.

Opakowanie szczoteczki do zębów składa się z kartonu, aby nie obciążać środowiska. Jest on całkowicie i szybko rozkładany w glebie. Nasze szczoteczki pakowane są w nowe przezroczyste biodegradowalne opakowania zrobione z włókna roślinnego.

Przy odpowiednim użyciu szczoteczka może być użytkowana tak długo jak szczoteczka plastikowa, gdy będzie odpowiednio pielęgnowana. Zaleca się wymianę szczoteczki co 3 miesiące lub aż do przetarcia włosia. Uchwyt bambusa blaknie z czasem, co jest naturalnym procesem. Po każdym użyciu szczoteczki spłukuj dokładnie resztki pasty z włosia. Przechowywać szczoteczkę w suchym miejscu, najlepiej nie w mokrym kubku.

Marki: Ecobamboo
Rodzaje produktów: Higiena jamy ustnej
Materiał: Bambus
Właściwości produktu: Wegański, Wegetariański, Niska zawartość plastiku

ocen klientów po polski dla Ecobamboo Szczoteczka do zębów z miękim włosiem

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Szczoteczka do zębów z miękim włosiem", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder