ecover Proszek do tkanin kolorowych z lawendą

Naturalnie czyste włókno!

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Proszek z lawendą firmy Evoer nadaje się idealnie do kolorowych tkanin. Już w temperaturze od 30°C proszek ten usuwa bez problemu plamy i zabrudzenia z tkanin. Produkt nie zawiera optycznych rozjaśniaczy oraz zawiera naturalne i mineralne składniki, które ulegają całkowitej biodegradacji. Proszek został przetestowany dermatologicznie i nadaje się dla osób z wrażliwą skórą.

Do tkanin białych i kolorowych zaleca się użycie proszku uniwersalnego. Jako dodatek możesz użyć wybielacz firmy Ecover.

Cechy:

 • specjalnie do kolorowych tkanin, pielęgnuje włókno i chroni kolory
 • optymalna pielęgnacja już od 30°C
 • delikatnie naturalny zapach lawendy
 • nie zawiera żadnych optycznych rozjaśniaczy, przetestowany dermatologicznie
 • wszystkie składniki ulegają całkowitej biodegradacji

Zastosowanie:
Opakowanie 1,2 kg wystarcza na około 16 załadunków prania przy średnio i normalnie zabrudzonym praniu. Worek 7,5 kg wystarcza natomiast na 100 załadunków pralki przy średniej twardości wody i normalnym zabrudzeniu prania. Dane dozowania odnoszą się do pralki o pojemności 4-5 kg.


Pranie w pralce: Dodać zalecaną ilość proszku do dozownika na proszek w pralce i rozpocząć pranie według instrukcji podanych przez producenta.


Pranie ręczne: Rozpuścić zalecaną ilość proszku w przewidzianym do tego pojemniku za pomocą ciepłej lub gorącej wody i zwróć uwagę, aby ilość proszku była odpowiednia do ilości prania. Zamoczyć brudne ubrania i pocierać je ręką. Pozostawić ubrania na 5-10 minut w wodzie, im bardziej wrażliwy materiał ubrania, tym czas namaczania powinien być krótszy. Niewrażliwy materiał ubrań można bez problemu pocierać i wykręcać, natomiast delikatne ubrania należy wyciskać bardzo delikatnie. Następnie ubranie dobrze wypłukać, wycisnąc z ubrań wodę, a następnie powiesić do wysuszenia.

Dozowanie według stopnia twardości wody, stopnia zanieczyszczenia oraz pojemności. Dalsze informacje dotyczące twardości wody jak również wskazówki bezpieczeństwa znajdują się na opakowaniu.

Uwaga:
Należy przestrzegać instrukcji pielęgnacyjnych na materiale. Nie nadaje się do wełny i jedwabiu. Dla szczególnie wrażliwych tkanin zaleca się stosowanie środka do prania do wełny i tkanin delikatnych.

Dozowanie
Twardość wody Pranie w pralce (4,5 kg) * Pranie ręczne (5 litrów) *
Stopień zanieczyszczenia
Lekki Normalny Silny
Miękka 55 ml 80 ml 100 ml 55 ml
Średnia 80 ml 100 ml 125 ml 80 ml
Twarda 100 ml 130 ml 150 ml 100 ml
6 - 8 kg + 30 ml
30° // 40°// 60°

* Pojemność pralki
75 g = 100 ml

Marki: ecover
Właściwości produktu: Nie testowane na zwierzętach
Dodatkowe informacje

Ingredients (INCI): sodium sulfate, zeolite, sodium carbonate peroxide, sodium carbonate, sodium C12-18 alkyl sulfate, laureth-3 laureth-9, sodium polyaspartate, TAED, sodium disilicate, polyitaconate, aqua, sodium oleate, sodium carboxymethyl starch, parfum*, limonene, cellulose gum, linalool, subtilisin, lipase, amylase, cellulase, mannanase

*derived from natural ingredients

ocen klientów po polski dla ecover Proszek do tkanin kolorowych z lawendą

Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Proszek do tkanin kolorowych z lawendą", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder