ELIAH SAHIL Organiczna odżywka Kokos Moringa, 230 ml

Pozostawia aksamitne uczucie

108,00 zł

(469,57 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 230 ml

Produkt dostępny

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do włosów zniszczonych
  • Antystatyczny i delikatny
  • Dla łatwego rozczesywania

Kupowane często z ELIAH SAHIL Bio Shampoo Kokos Baobab, 230 ml

ELIAH SAHIL Organiczna odżywka Kokos Moringa, 230 ml 108,00 zł (469,57 zł / l)
ELIAH SAHIL Bio Shampoo Kokos Baobab, 230 ml 92,00 zł (400,00 zł / l)
Cena całkowita: 200,00 zł
Opis

Formuła pielęgnacyjna wykonana z cennej wody winogronowej, masła shea oraz olejków z baobabu i kokosa zapewnia włosom nawilżenie. Wyciągi z moringi i żeń-szenia ułatwiają rozczesywanie włosów bez obciążania ich. Dla wspaniałego rezultatu.

Sposób użycia: Po umyciu szamponem wilgotnych włosów, szczególnie na końcówkach, wmasuj i pozostaw na 3-5 minut. Następnie dokładnie spłucz.

Nr art.: XEC-ELS-NS06
Zawartość: 230 ml
EAN: 9120096510298
Numer producenta: NS06_DE
Marki: ELIAH SAHIL
Rodzaj włosów: Włosy zniszczone
Właściwości produktu: wegański
Składniki (INCI)

Aqua, Vitis Vinifera Fruit Water[2], Microcrystalline Cellulose, Caprylic/Capric Triglyceride[1], Cetearylalcohol, Jojoba Esters, Candelilla/Jojoba/Rice Bran Polyglyceryl-3 Esters, Glyceryl Stearate Se, Helianthus Annus Seed Cera[1], Glycerin, Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Fructose[1], Algin, Calcium Alginate, Sodium Stearoyl Lactylate, P-Anisic Acid, Disodium Cocoyl Glutamate, Parfum[3], Withania Somnifera Root Extract[1], Polyglycerin-3, Moringa Oleifera Seed Extract[1], Sodium Cocoyl Glutamat, Sodium Chloride, Potassium Sorbate, Citricacid, Tocopherol (Vitamin E)

  1. wykonane z naturalnych surowców
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  3. z naturalnych olejków eterycznych
Informacje prawne
Producent: Perpmer/Eliah Sahil, Mariahilfstraße 29, Top 25-27, 6900, Bregenz, Austria, office@eliah-sahil.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla ELIAH SAHIL Organiczna odżywka Kokos Moringa