Fiore D’Oriente Tradycyjne kadzidełka Incense, Mysore Sandalwood (10 szt.)

Wysokiej jakości kadzidełka do jogi, medytacji i nie tylko

20,86 zł 23,99 zł -13%

(2,09 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zapach: Mysore Sandalwood

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • 100% naturalnych składników
  • Produkcja rzemieślnicza
  • Zgodnie z tradycyjnymi metodami

Kupowane często z Fiore D’Oriente Kadzidełka Angels, Chamuel – Harmonia (10 szt.)

Fiore D’Oriente Tradycyjne kadzidełka Incense, Mysore Sandalwood (10 szt.) 20,86 zł (2,09 zł / szt.)
Fiore D’Oriente Kadzidełka Angels, Chamuel – Harmonia (10 szt.) 20,86 zł (2,09 zł / szt.)
Cena całkowita: 41,72 zł
Opis

Tradycyjne kadzidełka Fiore D'Oriente są ręcznie wytwarzane w Indiach, tradycyjnymi metodami i z wyselekcjonowanych, naturalnych składników. Te wolno palące się kadzidełka idealnie nadają się do medytacji lub jako dodatek poprawiający nastrój w każdym wnętrzu. Każde opakowanie zawiera wysokiej jakości kadzidełka wykonane z autentycznym kunsztem rzemieślniczym.

Uwagi:
Produkt przeznaczony do palenia. Trzymać z dala od otwartego ognia i dzieci. Nie do spożycia. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Nr art.: YAN-TR-79
Zawartość: 10 szt.
EAN: 8032749390823
Numer producenta: TR-79
Marki: Fiore D’Oriente
Właściwości produktu: bez syntetycznych substancji zapachowych, bez dodatków
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Fiore D’Oriente Srls, via delle Siepi, 20, 00013, Mentana (RM), Włochy, info@fioredoriente.eu

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fiore D’Oriente Tradycyjne kadzidełka Incense

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder