Georganics Naturalny proszek do zębów, Activated Charcoal (60 ml)

Naturalny i lekko rozjaśniający

32,99 zł

(549,83 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Smak: Activated Charcoal

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Redukuje przebarwienia
  • Bez fluorków i SLS
  • Różne smaki

Kupowane często z Georganics Płyn do płukania jamy ustnej w aluminiowej butelce, Spearmint (100 ml)

Georganics Naturalny proszek do zębów, Activated Charcoal (60 ml) 32,99 zł (549,83 zł / l)
Georganics Płyn do płukania jamy ustnej w aluminiowej butelce, Spearmint (100 ml) 36,99 zł (369,90 zł / l)
Cena całkowita: 69,98 zł
Opis

Ten naturalny proszek do zębów w naturalny sposób absorbuje i poleruje przebarwienia i płytkę nazębną z zębów. Jest to bezpieczny i skuteczny preparat bez jakichkolwiek agresywnych dodatków, takich jak nadtlenki.

Zalecane użycie:
Zanurz włosie czystej szczoteczki do zębów w proszku. Szczotkuj zęby przez 2 minuty, a następnie dobrze wypłucz usta. Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się stosowanie produktu dwa razy dziennie.

Wskazówki:

  • Należy uważać, aby do pojemnika z produktem nie dostała się woda – w przeciwnym razie mogłyby się w niej rozwinąć bakterie!
  • Po otwarciu przechowywać w ciepłym i suchym miejscu.

PAO: 12 miesięcy

Nr art.: XDK-GOR-200470
Zawartość: 60 ml
EAN: 5060480200470
Numer producenta: 200470
Marki: Georganics
Właściwości produktu: wegański
Instrukcje dotyczące przechowywania: przechowywać w suchym miejscu
Składniki (INCI)

Sodium Bicarbonate, Charcoal Powder, Diatomaceous Earth[1], Magnesium Carbonate, Dicalcium Phosphate, Tartaric Acid, Mentha Piperita Oil[1], Tocopherol (Vitamin E)

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Upoważniony przedstawiciel jako osoba odpowiedzialna w UE: Georganics EU, Avenue des Grenadiers 59, 1050, Brussels, Belgia, www.georganics.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Georganics Naturalny proszek do zębów