Govinda Celtycka sól morska, drobna, 500 g

Tradycyjnie ręcznie zbierana sól morska z Bretanii bez dodatków

30,99 zł

(61,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 g

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Wydobywana z gleby gliniastej bogatej w magnez
  • Zbierana ręcznie i niejodowana
  • Intensywny i naturalny smak

Kupowane często z Govinda Ajurwedyjskie ghee bio, 420 g

Govinda Celtycka sól morska, drobna, 500 g 30,99 zł (61,98 zł / kg)
Govinda Ajurwedyjskie ghee bio, 420 g 73,00 zł (173,81 zł / kg)
Cena całkowita: 103,99 zł
Opis

Ta sól morska, znana jako "Sel de Guérande", jest tradycyjnie zbierana ręcznie w Bretanii. Dzięki suszeniu na naturalnej gliniastej glebie zachowuje swój szary kolor i pozostaje całkowicie nierafinowana. Prawdziwa sól kuchenna bez dodatków, idealna do codziennego przyprawiania potraw.

Nr art.: GOV-H658
Zawartość: 500 g
EAN: 4038507012246
Numer producenta: H658
Marki: Govinda
Dieta: Wegańska, Wegetariańska, Bezglutenowa
Właściwości produktu: wegański, wegetariański, bez glutenu
Może zawierać śladowe ilości: N - nasiona sezamu, P - łubin
Instrukcje dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła
Składniki

sól morska

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Niemcy, www.govinda-natur.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Govinda Celtycka sól morska, drobna