Kenrico Cci plaster z zieloną herbatą (gyokuro), 10 plastrów (10 Szt.)

100% naturalne składniki z kontrolowanychupraw ekologicznych

158,00 zł

(15,80 zł / Szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

zawartość: 10 plastrów

Dostawa do środa, 26 czerwca, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 00:00 godz..

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Darmowa wysyłka do Polska powyżej 229,00 zł.
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

 • Dla wsparcia układu nerwowego i systemu krążenia
 • Wspiera redukcję tłuszczu w organizmie
 • 10 plastrów

Nr art.: XVA-GED-004, Zawartość: 10 Szt., EAN: 9120076370034

Opis

Do produkcji KENRICO® plastra z zieloną herbatą jest przetwarzany wysokiej jakości rodzaj zielonej herbaty Gyokuro. Zawarte w niej galusan epigallokatechiny (EGCG) ma według badań pozytywne właściwości na zapalne procesy i na wsparcie systemu krążeniowo -naczyniowego.

Możliwości zastosowania

 • Zawarte w zielonej herbacie (Gyokuro) Galusan epigalokatechiny (EGCG) działa, według przeprowadzonych badań, pozytywnie na procesy zapalne. To samo dotyczy się stabilizacji systemu nerwowego i krążenia, jak również redukcji tłuszczu ciała.
 • Zielona herbata zmniejsza nadmiar produktów przemiany materii, wspiera układ odpornościowy, optymalizuje system trawienia oraz wiąże wolne rodniki.
 • W Azji zielona herbata jest bardzo ceniona, ze względu na różnorodne pozytywne działanie na organizm i jak naukowcy udowodnili, ma bardzo pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia.

Dlaczego warto stosować plastry z zieloną herbatą Kenrico®?

Zielona herbata odgrywa ważną rolę w Azji ze względu na jej pozytywny wpływ na zdrowie. Już od tysięcy lat jest ona uprawiana w Chinach. W roku 780 po Chrystusie herbatę tę przywieźli buddyjscy mnisi z Chin do Japonii. W prowincji Shizuoka zielona herbata Gyokuro ("szlachetna kropla rosy") uprawiana jest w gospodarstwie ekologicznym od 6 generacji. Ta najlepsza, najwartościowsza i najdroższa herbata japońska jest zbierana wiosną. Używane są tylko pierwsze pączki, które pod pokryciem z trzciny pospolitej, dojrzewają przez następne 20 dni. Substancji roślinnej EGCG przypisywane są właściwości ochronny komórek, wzmacniające system immunologiczny i optymalizujące procesy przemiany materii i tym samym potwierdzają tradycjonalne użycie zielonej herbaty jako rośliny wzmacniającej ogólny stan zdrowia. Już od wieków są używane w Japonii okłady na strefy refleksu stóp jako skuteczna forma użycia tradycyjnej japońskiej medycyny. W medycynie zielona herbata pomaga przy otyłości, cukrzycy, zapaleniach, chorobie Parkinsona, chorobie Alzheimera, jak i chorobach krążenia (w tych schorzeniach przeprowadzono badania naukowe z pozytywnym rezultatem, jednakże dokładny efekt działania nie został jeszcze potwierdzony).

Zalecane stosowanie:
Plastry ziołowe mają w ich działaniu wiele podobieństwa z działaniem herbat ziołowych. Każda filiżanka herbaty lub jeden plaster ma własną funkcję działania. Ilość użytych plastrów musi być dopasowana indywidualnie do własnych potrzeb. Plaster jest przyklejany na noc na podeszwę stopy, aby pobudzać znajdującą się tam strefę refleksu. Kurację należy powtórzyć wczesną wiosną lub jesienią, aby wspierać przemianę materii. Celowe użycie 10 - 30 plastrów w zależności od potrzeb jest możliwe przez cały rok. Należy ich zastosowanie rozłożyć w ciągu kilku dni w miesiącu. Mieszanie różnych rodzajów jest możliwe w każdej chwili. Przy użyciu plastra poza okolicami stopy, jak np. na plecach lub stawach jest możliwe także w ciągu dnia. Czas zastosowania plastra na stopach wynosi 6 -8 godzin, na innych miejscach ciała do 12 godzin. Ponowne użycie plastra zależy od wrażliwości miejsca i oczekiwanego rezultatu działania.

Uwaga: Do użytku zewnętrznego! Nie stosować na błonę śluzową, na otwartych ranach i na twarzy!

Ziołowe plastry KENRICO® pochodzą z Japonii i są wypełnione naturalnymi składnikami i przy pomocy plastra mocującego mogą one być przyklejane na stopy lub na ich strefy refleksyjne.

Dlaczego warto używać plastry ziołowe KENRICO®?

 • 100% naturalne substancje pochodzące z ekologicznych upraw
 • Plaster mocujący jest przeciwalergiczny
 • Jakość farmaceutyczna
 • Proste stosowanie w ciągu nocy
 • Nowa interpretacja znanego działania ziół
Marki: Kenrico
Rodzaje produktów: Herbata, Plaster witalny
Dodatkowe informacje
Składniki Ilość na poprawki
Zielona herbata (Gyokuro) 2,50 g
Turmalin (Kawon) 1,00 g
Quercus Phillyraeoides 0,60 g
Pseudosasa japonica 0,60 g
Niśplik japoński (Eriobotrya japonica) 0,02 g
Dokudami - pstrolista sercowata (Houttuynia cordata) 0,02 g
Błonnik roślinny 0,04 g
Dekstryna 0,20 g
Witamina C 0,02 g

Kenrico® plastry ziołowe nie są lekarstwem. Nie zastępują one leków ani opieki medycznej. Tylko do użycia zewnętrznego! Nie stosować na błonę śluzową, otwarte rany oraz na twarz. Obszary zastosowania odnoszą się do znanej, tradycyjnej japońskiej medycyny, jak również ekskluzywnego badania produktu prowadzonego przez firmę Kenrico® LTD. Medycyna japońska jest tylko częściowo uznana przez medycynę konwencjonalną. Odpowiedzialność wszelkiego rodzaju jest wykluczona. Nie nadają się dla dzieci i niemowląt.

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Kenrico Cci plaster z zieloną herbatą (gyokuro)

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Cci plaster z zieloną herbatą (gyokuro)", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder