Officina Naturae Perfumy do prania, Kwiat owsa (100 ml)

Naturalne kompozycje zapachowe do prania i domu

39,99 zł

(399,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: Kwiat owsa

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do prania ręcznego i w pralce
  • Na ok. 15 zastosowań
  • Również do aromatyzowania pomieszczeń

Kupowane często z sonett Proszek do prania Color Sensitiv, 1,20 kg

Officina Naturae Perfumy do prania, Kwiat owsa (100 ml) 39,99 zł (399,90 zł / l)
sonett Proszek do prania Color Sensitiv, 1,20 kg 43,99 zł (36,66 zł / kg)
Cena całkowita: 83,98 zł
Opis

Perfumy do prania nadają praniu szczególny charakter. Starannie skomponowane z olejkami eterycznymi zapewniają zapachową rozkosz! Czysto naturalny produkt jest nie tylko przyjazny dla skóry, ale także przyjazny dla środowiska.

Zastosowanie:

  • 100 ml wystarcza na ok. 15 prań.
  • Zapach do prania można stosować zarówno do prania w pralce, jak i do prania ręcznego.
  • Dodaj 1-2 nakrętki do pralki lub do przegródki na płyn zmiękczający razem ze środkiem zmiękczającym.
  • Perfumę można stosować także w suszarce. W tym celu należy nałożyć kilka kropli na ściereczkę i dodać do prania.
  • Aby perfumować pranie w szafie lub szufladzie, nałóż kilka kropli na kamień zapachowy i umieść go pomiędzy ubraniami, unikając bezpośredniego kontaktu z tkaninami.
  • Aby nadać zapach pomieszczeniu, dodaj kilka kropli do wody do mycia podłóg lub do filtra odkurzacza.
Nr art.: XBO-ONA-ONDT10.009
Zawartość: 100 ml
EAN: 8033148538106
Numer producenta: ONDT10.009
Marki: Officina Naturae
Właściwości produktu: wegański
Składniki (INCI) (Kwiat owsa)

Citrus Medica Limonum Oil, Cedarwood Essential Oil, 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol, (R)-P-Mentha-1,8-Diene, Linalool, L-Carvone Nat

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • EUH208 - Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
  • EUH 210 - Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Włochy, www.officinanaturae.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Officina Naturae Perfumy do prania

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder