Purasana Vegan Protein Shape & Control, Truskawka/malina (350 g)

Wegański koktajl białkowy

92,42 zł 103,00 zł -10%

(264,06 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: Truskawka/malina

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Z białkiem grochu
  • Ciesz się smakiem zawsze i wszędzie
  • Naturalne smaki

Kupowane często z Purasana Korzeń maca w proszku, 200 g

Purasana Vegan Protein Shape & Control, Truskawka/malina (350 g) 92,42 zł (264,06 zł / kg)
Purasana Korzeń maca w proszku, 200 g 55,43 zł (277,15 zł / kg)
Cena całkowita: 147,85 zł
Opis

Roślinny proszek proteinowy na bazie białka grochu zawiera wyłącznie starannie dobrane składniki. Naturalna receptura nadaje shake'owi łagodny, przyjemny smak i sprawia, że produkt łatwo włączyć do codziennej diety.

Zalecane spożycie:
Wymieszać 2 łyżki (25 g) proszku proteinowego z 300–350 ml napoju ryżowego lub sojowego, shake'a, smoothie albo płatków śniadaniowych i spożyć.

Nr art.: XVA-PU-PROTSC42
Zawartość: 350 g
EAN: 5400706207270
Numer producenta: PROTSC42
Marki: Purasana
Właściwości produktu: bez soi, wegański, wegetariański, bez glutenu, bez laktozy, koszerny
Instrukcje dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła
Obszar ciała - dolegliwości ciała: stawy i kości, mięśnie
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g na porcję (25 g)
Zawartość energetyczna / spalania 1470 / 351 kj / kcal 368 / 88 kj / kcal
tłuszcz 5,7 g 1,4 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,1 g 0,3 g
węglowodany 27 g 6,8 g
  w tym cukier 8,5 g 2,1 g
substancje balastowe 18 g 4,5 g
białko 39 g 9,8 g
sól 2,4 g 0,6 g
Składniki

izolat białka grochu, mieszanka bezglutenowa (kukurydza[1], ryż[1], proso[1]), inulina cykorii, Siemię lniane[1], burak[1], zagęszczacz (guma guar[1]), cukier z kwiatu kokosa[1], naturalny aromat, guarana[1], słodzik (Glikozydy stewiolowe ze Stevii)

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Purasana NV - SA, Heulestraat 104, 8560, Gullegem, Belgia, info@purasana.be, www.purasana.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Purasana Vegan Protein Shape & Control

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder