Cosmoetica Krem MiBella

Nawilżająca pielęgnacja dla suchej i dojrzałej skóry

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Skuteczność: Krem MiBella jest nawilżającym i pielęgnującym kremem do twarzy i karku, który jest wykorzystywany także do oczyszczania twarzy. Z jego pobudzającymi i udrażniającymi składnikami pomaga on skórze, dopasować się do potrzeb dnia.

Aspekt estetyczny: Co widzisz!

Eteryczny aspekt kremu MiBella jest ze względu na witalność swoich stałych składników szczególnie wysoki. Wspiera naturalny oddech skóry, dba o każdą pojedyncza porę z siłą i energią i tym samym nadaje twarzy promienny wygląd. Szyja i kark noszą nie tylko ciężar głowy, lecz także odpowiedzialność za indywidualny wszechświat wiedzy. Aby można było jasno i elastycznie myśleć, jest ważne, aby pamiętać o odprężeniu karku. Zaufanie, pewność i spokój mogą ukazać się na twarzy. Skóra otrzymuje blask, a tworzenie się zmarszczek jest zmniejszane. Człowiek, który czuje się dobrze we własnej skórze i może być pewny swoich zasobów, przekazuje także swoim wyglądem zaufanie, piękno i poczucie bezpieczeństwa. MiBella chroni twarz i kark przez cały dzień przed negatywnym wpływem. Cud może się zdarzyć, a prawda może wyjść na jaw.

Aspekt dynamiczny: Co czujesz!

Dynamiczny aspekt kremu MiBella jest szczególnie wysoki. Dyspozycyjność bio składników jest optymalna. Aby osiągnąć udoskonalenie życia, potrzebujemy przyśpieszenia, aby móc przezwyciężyć stagnację. Szybkość z jaką krew pompowana jest w naszych żyłach, zwiększa się. Tlenek azotu jest uwalniany, a ciało może się odprężyć. Działanie i odprężenie idą w parze, ponieważ poprzez miłość, z jaką krew zmienia się w niepokój, jesteśmy w stanie rozwinąć wizję, z którą pokonamy granicę oraz możemy rozwiązać problemy. Krem MiBella został stworzony, aby wspierać tę dynamikę poprzez skórę. Bogate dostarczenie płynów, zdrowe odżywianie i świadoma regeneracja przyczyniają się dzisiaj , do optymalnego korzystania ze swojej inteligencji. W naturze człowieka leży, chęć ciągłego polepszania oraz dalszego rozwoju, a my wiemy, że ewolucja się dopiero zaczęła i przed nami jest jeszcze długa droga. Krem MiBella jest naszym dobrym przyjacielem, daje nam uczucie bycia na odpowiedniej drodze. Cenne składniki z ekologicznych upraw i biologicznie-dynamicznych kultur wspierają wzrost energii naszej witalności i harmonii, a cała rodzina korzysta z ich wszechstronnej działalności.

Aspekt eteryczny: To, co mówi Ci intuicja!

W ułamku sekundy zanika nasza uwaga na zewnętrzne wydarzenia i traci się w naszym wnętrzu. Ta podróż w naszą wewnętrzną istotę jest najczęściej zaniedbywana w naszym socjalnym i kulturalnym życiu. Połączone w kremie MiBella rośliny, olejki i sok z brzozy, uwolnione w czystym wosku pszczelim dają skórze energię życia jako odpowiednią myśl. Możemy wykorzystać siłę pszczół, aby wszystkie nasze pomysły sensownie oddziaływały. W lustrze odzwierciedla się piękno myśli, a wyraz inteligentnej piękności jest widoczny.

Marki: Cosmoetica
Dodatkowe informacje

Ingredients (INCI):Olea Europaea Fruit Oil*, Cera Alba*, Betula Alba Juice*, Vitis Vinifera Fruit Oil*, Rosa Moschata Seed Oil*, Aqua, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Sambucus Nigra Flower Extract*, Camellia Sinensis Leaf*/Jasminum Officinale Flower* Extract, Alcohol*, Pelargonium Roseum Leaf Oil*, Colloidal Silver, Colloidal Gold, Lavandula Angustifolia Oil*, Boswellia Carterii Oil*, Citrus Aurantium Amara Peel Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Eugenia Caryophyllus Bud Oil*. (* Ingredients from organic farming).

ocen klientów po polski dla Cosmoetica Krem MiBella

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Krem MiBella", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder