Cosmoetica Krem MiBuena

Świeżość i blask dla skóry suchej i podrażnionej

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Skuteczność: krem MiBuena nadaje przyjemne uczucie skóry oraz uwalnia, dzięki wyjątkowej mieszance z ziół, zanieczyszczenia i plamy. Wolne rodniki i inne substancje trujące są często przyczyną zanieczyszczeń skóry, wysypek i innych podrażnień. Krem MiBuena pomaga je zneutralizować i może pokonać te agresywne substancje, przez zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne działanie na naskórek. Rezultatem jest zarówno świeży wygląd skóry, jak również zdolność skóry do oddychania. Także na suchych miejscach na skórze, które są szczególnie narażona na pocieranie i obciążenia jak łokcie, kolana oraz stopy, może znacznie poprawić strukturę skóry. Może być ponadto nanoszony na bardzo wrażliwe obszary, aby usunąć niechciane pozostałości i nadaje się szczególnie dobrze do wieczornej pielęgnacji warzy.

Aspekt estetyczny: To, co widzisz!

Krem MiBuena wykazuje odtruwające działanie na fizyczną i psychiczną płaszczyznę, co jest widoczne w wyglądzie skóry. Pokonanie oksydantów może często prowadzić do silnych podrażnień i nadwrażliwości. Krem ten działa równoważąco, kojąco i z jednej strony wspiera proces oczyszczania, a z drugiej produkcyjność. Już usunięte oksydanty mogą pozostać na skórze jako plamy, które z czasem powinny zniknąć, gdy ciało zakończy proces leczenia. Krem MiBuena pomaga skórze, uwolnić się od tych szkodliwych substancji. Nie usuwa on plam, lecz wspiera organizm, aby wyleczył się własnymi siłami. Oferuje on zatem najlepszą ochronę dla naszej skóry.

Aspekt dynamiczny: To, co czujemy!

Dynamiczny aspekt kremu MiBuena bazuje na wymianie między skutecznym pokonywaniem problemów z jednej strony, a z drugiej zmniejszeniem ryzyka. Samo wyleczenie nie wystarczy, ponieważ jest to proces nauki, który jest ustalany przez leczenie, które sprawia że jesteśmy w końcu zdrowi. Krem MiBuena jest dla nas cierpliwym przyjacielem, gdy musimy pokonać nabyte skaleczenia i uczymy się przy tym, czego musimy w przyszłości unikać lub czynić. Wspiera przy przetwarzaniu lekcji dnia i pozwala odnaleźć spokojny sen. Możemy zbadać przyczynę problemów i aktywnie pracować nad jego rozwiązaniem.

Aspekt eteryczny: To, co mówi Twoja intuicja!

Każde doświadczenie, jakie przeżywamy w życiu, ma terapeutyczną korzyść, jeśli się z niego uczymy. Krem MiBuena przynosi światło i porządek, w podrażnione obszary, tworzy z naszych kryzysów i ich przezwyciężeń skarb, z których możemy czerpać w przyszłych sytuacjach życiowych. Mądry doradca jest zawsze do naszej dyspozycji.

Marki: Cosmoetica
Dodatkowe informacje

Ingredietns (INCI): Olea Europaea Fruit Oil*, Cera Alba*, Betula Alba Juice*, Vitis Vinifera Fruit Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Rosa Moschata Seed Oil*, Sesamum Indicum Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Alcohol*, Aqua, Sambucus Nigra Flower Extract*, Betula Alba Leaf Extract*, Betula Alba Bark Extract*, Salvia Officinalis Leaf Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Colloidal Silver, Colloidal Gold, Pelargonium Roseum Leaf Oil*, Eucalyptus Glubulus Leaf Oil*, Boswellia Carterii Oil*, Juniperus Communis Fruit Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Citrus Aurantium Amara Peel Oil*, Eugenia Caryophyllus Bud Oil*. (* Ingredients from organic farming).

ocen klientów po polski dla Cosmoetica Krem MiBuena

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Krem MiBuena", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder