Sonnentor Herbata na bóle menstruacyjne bio, 27 g

Czysta kobiecość!

17,24 zł 19,99 zł -14%

(638,52 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 27 g

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Delikatna mieszanka ziołowa
  • Korzenny zapach i smak
  • Kwiatowe nuty czarnego bzu

Kupowane często z Sonnentor Herbata dla wątroby bio, 27 g

Sonnentor Herbata na bóle menstruacyjne bio, 27 g 17,24 zł (638,52 zł / kg)
Sonnentor Herbata dla wątroby bio, 27 g 17,24 zł (638,52 zł / kg)
Cena całkowita: 34,48 zł
Opis

Idealne dla kobiet, które każdego miesiąca zmagają się z bólami menstruacyjnymi. Kojąca mieszanka ziół z krwawnika, szałwii, jagód jałowca sprawia, że dzień jest przyjemniejszy.

Ma pikantny zapach i zawiera intensywne nuty kwiatowe. W smaku można rozkoszować się słodkimi przyprawami.

Nr art.: XPI-ST-027053
Zawartość: 27 g
EAN: 9004145027053
Numer producenta: 2705
Marki: Sonnentor
Właściwości produktu: Bez syntetycznych barwników, bez wzmacniaczy smaku, bez konserwantów, bez sztucznych aromatów
Czas parzenia: 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut, 9 minut, 10 minut
Instrukcje dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Obszar ciała - dolegliwości ciała: cykl i menstruacja
Herbata: w torebce
In der Regel Tee Bio

liście pokrzywy[1], kwiaty dzikiego bzu[1], szałwia[1], krwawnik[1], jagody jałowca[1]

  1. bio
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austria, www.sonnentor.com/de-at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sonnentor Herbata na bóle menstruacyjne bio

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder