Sonnentor Życiowy ogień - herbata ekologiczna, 30,60 g

Inspiruje do innowacji

19,99 zł

(653,27 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 30,60 g

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Z kurkumą, szafranem i cynamonem
  • 100% ekologiczna
  • Wegańska

Kupowane często z Sonnentor Herbata imbirowa, dwukomorowa torebka (32,40 g)

Sonnentor Życiowy ogień - herbata ekologiczna, 30,60 g 19,99 zł (653,27 zł / kg)
Sonnentor Herbata imbirowa, dwukomorowa torebka (32,40 g) 18,99 zł (586,11 zł / kg)
Cena całkowita: 38,98 zł
Opis

Herbaciana mieszanka z kurkumą, szafranem, anyżem, cynamonem, lukrecją i szałwią inspiruje do spróbowania czegoś nowego i jest iskrą, która rozpala nowy ogień życiowy. Dzięki słodko-pikantnemu smakowi stanowi idealny dodatek do curry i egzotycznych zup.

Nr art.: XPI-ST-02583
Zawartość: 30,60 g
EAN: 9004145025837
Numer producenta: 2583
Marki: Sonnentor
Dieta: Wegańska, Wegetariańska
Właściwości produktu: Bez drożdży, bez dodatku soli, wegański, wegetariański
Czas parzenia: 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut, 9 minut, 10 minut
Instrukcje dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Herbata: w torebce
Składniki

prawdziwy badian właściwy[1], koper[1], kardamon[1], mięta zielona[1], Nasiona kminku[1], prawdziwa lukrecja[1], cynamon Cassia [1], cynamon cejloński[1], kolendra[1], szałwia[1], kurkuma[1], nasiona anyżu[1], szafran[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1193 / 285 kj / kcal
tłuszcz 7,49 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,05 g
węglowodany 19,83 g
  w tym cukier 8,21 g
białko 13,82 g
sól 0,05 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austria, www.sonnentor.com/de-at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sonnentor Życiowy ogień - herbata ekologiczna

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder