Yogi Tee Herbata ziołowa – „Harmonia w menopauzie” Bio, 17 torebek herbaty (34 g)

Delikatna moc ziół dla Twojej wewnętrznej równowagi

Nowość w sklepie!

17,99 zł

(529,12 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 17 torebek herbaty

Produkt dostępny

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Wykwintny smak
  • Owocowa i łagodna herbata ziołowa
  • Z równoważącym przywrotnikiem

Kupowane często z Yogi Tee Herbata równowaga kobiety, 30,60 g

Yogi Tee Herbata ziołowa – „Harmonia w menopauzie” Bio, 17 torebek herbaty (34 g) 17,99 zł (529,12 zł / kg)
Yogi Tee Herbata równowaga kobiety, 30,60 g 17,99 zł (587,91 zł / kg)
Cena całkowita: 35,98 zł
Opis

Herbata ziołowa – „Harmonia w menopauzie” Bio od Yogi Tea to łagodna mieszanka owocowo-ziołowa inspirowana ajurwedą, stworzona z myślą o kobietach w okresie zmian hormonalnych. Przywrotnik, rumianek i arcydzięgiel tworzą harmonijną kompozycję o delikatnym, owocowo-ziołowym smaku.

Najważniejsze zalety:

  • Starannie dobrane zioła: Przywrotnik, rumianek i arcydzięgiel tworzą łagodną kompozycję na co dzień.
  • Delikatny smak: Owocowo-ziołowy napar o łagodnym i harmonijnym charakterze.
  • Inspiracja ajurwedą: Receptura nawiązuje do tradycyjnego podejścia ajurwedyjskiego do równowagi i codziennego rytuału.

Pomysły na chwilę z herbatą:
Herbata ziołowa – „Harmonia w menopauzie” Bio od Yogi Tea dobrze sprawdzi się jako spokojny napar w ciągu dnia lub wieczorem. Połączenie przywrotnika, rumianku i arcydzięgla daje łagodny, ziołowo-owocowy profil, który pasuje do codziennej chwili odpoczynku.

To propozycja dla kobiet, które w okresie menopauzy szukają delikatnej herbaty ziołowej o wyważonym smaku i ajurwedyjskim charakterze. Można sięgnąć po nią podczas przerwy w pracy, po posiłku lub wieczorem jako element spokojnej rutyny.

Nr art.: VKN-484400
Zawartość: 34 g
EAN: 4012824407695
Numer producenta: 484400
Marki: Yogi Tee
Dieta: Wegańska, Wegetariańska, Bezglutenowa, Bez laktozy
Właściwości produktu: Bez dodatku cukru, wegański, wegetariański, bez glutenu, bez laktozy
Czas parzenia: 5 minut
Instrukcje dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Herbata: w torebce
Składniki

koper[1], 18 % kwiaty rumianku[1], mięta[1], 12 % skórka pomarańczy[1], cynamon[1], 5 % przywrotnik [1], 5 % pomarańcze[1], olej pomarańczowy[1], szałwia[1], imbir[1], 1 % korzeń arcydzięgla[1], kardamon (Elettaria cardamomum)[1], owoce jałowca[1], eukaliptus[1], słodkie liście jeżyny[1], goździki[1], czarny pieprz (Piper nigrum)[1]

  1. z certyfikowanej produkcji ekologicznej
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: YOGI TEA GmbH, Burchardstraße 24, 20095, Hamburg, Niemcy, info@yogitea.com, www.yogitea.com/en

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Yogi Tee Herbata ziołowa – „Harmonia w menopauzie” Bio