Yogi Tee Herbata ziołowa – „Słodkie sny” Bio, 17 torebek herbaty (34 g)

Delikatny napar na wieczór dla dobrego snu

Nowość w sklepie!

17,99 zł

(529,12 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 17 torebek herbaty

Produkt dostępny

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Herbata ziołowa o intensywnym kwiatowym smaku
  • Z kwiatami rumianku i chmielu
  • Zawiera naturalny olejek lawendowy

Kupowane często z Yogi Tee Herbata równowaga kobiety, 30,60 g

Yogi Tee Herbata ziołowa – „Słodkie sny” Bio, 17 torebek herbaty (34 g) 17,99 zł (529,12 zł / kg)
Yogi Tee Herbata równowaga kobiety, 30,60 g 17,99 zł (587,91 zł / kg)
Cena całkowita: 35,98 zł
Opis

Yogi Tea Herbata ziołowa – „Słodkie sny” Bio to aromatyczna herbata ziołowa stworzona z myślą o spokojnych wieczorach. Kwiatowy aromat olejku lawendowego łączy się z łagodną nutą rumianku i chmielu, tworząc delikatną kompozycję idealną na zakończenie dnia.

Najważniejsze zalety:

  • Aromatyczna mieszanka ziół: Olejek lawendowy nadaje naparowi intensywnie kwiatowy charakter.
  • Idealna na wieczór: Łagodny rumianek dobrze wpisuje się w spokojną wieczorną rutynę.
  • Inspiracja ajurwedą: Kompozycja oparta na ziołach i kwiatach cenionych w tradycji ajurwedyjskiej.

Pomysły na chwilę z herbatą:
Herbata ziołowa – „Słodkie sny” Bio od Yogi Tea to dobry wybór na spokojny wieczór i moment wyciszenia po intensywnym dniu. Olejek lawendowy, rumianek i chmiel tworzą harmonijny, kwiatowo-ziołowy smak, który dobrze komponuje się z wieczorną chwilą odpoczynku.

Najlepiej sięgnąć po nią pod koniec dnia, podczas czytania, relaksu lub przygotowań do snu. Delikatny aromat i łagodny charakter naparu sprawiają, że herbata dobrze pasuje do codziennego rytuału wieczornego.

Nr art.: VKN-484300
Zawartość: 34 g
EAN: 4012824407329
Numer producenta: 484300
Marki: Yogi Tee
Dieta: Wegańska, Wegetariańska, Bezglutenowa, Bez laktozy
Właściwości produktu: Bez dodatku cukru, wegański, wegetariański, bez glutenu, bez laktozy
Czas parzenia: 5 minut
Instrukcje dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Herbata: w torebce
Składniki

koper[1], mięta[1], trawa cytrynowa[1], 17 % kwiaty rumianku[1], melisa lekarska [1], szałwia[1], 5 % kwiaty lawendy[1], kardamon (Elettaria cardamomum)[1], 1,5 % chmiel[1], 1,4 % olejek lawendowy[1], gałka muszkatołowa[1]

  1. z certyfikowanej produkcji ekologicznej
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: YOGI TEA GmbH, Burchardstraße 24, 20095, Hamburg, Niemcy, info@yogitea.com, www.yogitea.com/en

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Yogi Tee Herbata ziołowa – „Słodkie sny” Bio

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder