Cosmoetica Krem MiHappy

Odświeżający krem ​​do skóry zestresowanej

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Działanie: Krem MiHappy jest pobudzającym i regenerującym kremem z odtruwającym działaniem. Pomaga przy równowadze blizn i przy zanieczyszczeniu oraz przywraca zdrowie skóry. Najlepsze działanie osiąga poprzez połączenie z produktami uzupełniającymi, jak np. z balsamem MiHappy i balsamem MiSolo z arniką.

Aspekt estetyczny: To, co widzisz!

Krem MiHappy ma szczególnie intensywne działanie na rozstępy, blizny i inne obszary, w których skóra utraciła gładkość, a odbudowa naturalnej piękności jest na pierwszym planie. W ciągle zmieniającym się systemie ekologicznym także skóra odzwierciedla swój zewnętrzny zmienny wygląd. Krem ten pomoże przywrócić skórę do równowagi. Wzmacnia także zdrową wymianę pomiędzy wyglądem zewnętrznym i wewnętrznym wyrażoną poprzez skórę. Krem MiHappy wspiera przy tym ocieplającą i ochronna aurę, która nas otacza. Wszystko to, co przeszkadza tej wymianie, jest eliminowane, składniki trujące są wiązane, a blokada energii usuwana. Pierwotna siła elastyczności i urody może ponownie się ujawnić.

Aspekt dynamiczny: To, co czujemy!

Organizm reaguje na wszystkie zmiany w przyrodzie i jest w ciągłym dialogu z nim. Nasze gesty i odczucia są reakcją na wpływy ze środowiska, Krem MiHappy umożliwia skórze przetworzyć te wpływy i pozwala na ich pozytywne działanie. Nasze naturalne połączenie do regeneracyjnych zdolności może być utrzymane.

Aspekt eteryczny: To, co mówi twoja intuicja!

Wysoka wartość eteryczna kremu MiHappy wspiera nas do wykorzystania naszych wrodzonych zdolności, do utrzymania naszego zdrowia i naszego dobrego samopoczucia. Lecznicze działanie roślinne i produkty pszczele pomagają nam utrzymać nasze zdolności i czerpać naszą siłę z wnętrza. Jeśli uda nam się ponownie nawiązać się dialog z naturą, nasze ciało będzie emitować witalność i siłę.

Marki: Cosmoetica
Rodzaje produktów: Pielęgnacja twarzy, Pielęgnacja ciała
Dodatkowe informacje

Ingredietns (INCI): Olea Europaea Fruit Oil*, Cera Alba*, Betula Alba Juice*, Vitis Vinifera Fruit Oil*, Sesamum Indicum Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Rosa Moschata Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Alcohol*, Aqua, Sambucus Nigra Flower Extract*, Boswellia Carterii Oil*, Betula Alba Leaf Extract*, Betula Alba Bark Extract*, Cymbopogon Citratus Leaf Oil*, Citrus Aurantium Amara Peel Oil*, Colloidal Silver, Colloidal Gold, Salvia Officinalis Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Eugenia Caryophyllus Bud Oil*, Eucalyptus Glubulus Leaf Oil*. (* Ingredients from organic farming).

ocen klientów po polski dla Cosmoetica Krem MiHappy

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Krem MiHappy", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder