ecover Płyn do prania Zero

Dla alergików i osób z wrażliwą skórą

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Płyn do prania Zero

Produkty z linii pielęgnacyjnej Zero firmy Ecover zostały stworzone specjalnie dla alergików i osób z wrażliwą skórą. Zero oznacza bez składników zapachowych i barwników, aby zagwarantować optymalną tolerancję ze skórą. Ten płynny środek do prania od Ecover nadaje się cudownie do białych i trwale barwionych tkanin. Już w temperaturze prania od 30°C usuwa skutecznie plamy i zabrudzenia z ubrań. Nie stosowano żadnych optycznych wybielaczy, a składniki bazują na roślinnej i mineralnej podstawie oraz ulegają całkowicie biodegradacji. Produkt ten został dermatologicznie przetestowany oraz nadaje się do wrażliwej skóry. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt prania, możesz dodać dodatkowo do proszku wybielacz od Ecover, jako wzmocnienie do prania.

Właściwości:

 • specjalnie do białych tkanin, z wyjątkiem wełny i jedwabiu
 • optymalna pielęgnacja od 30°C, głęboka czystość i promienna biel
 • nie zawiera żadnych składników zapachowych i barwników, bardzo dobrze kompatybilny ze skórą
 • przetestowany przez Niemiecki Związek ds. Alergii i Astmy (DAAB) oraz Fundację Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF)
 • składniki ulegają całkowicie biodegradacji

Zastosowanie:

Jedna butelka 1,5 litrowa wystarcza na około 21 załadunków prania przy średnim i normalnym zabrudzeniu. Dane dozowania odnoszą się do pralki o pojemności 4-5 kg.

Pranie w pralce: Dodać zalecaną ilość proszku do dozownika na proszek w pralce lub bezpośrednio do prania w bębnie i rozpocznij pranie według instrukcji podanej przez producenta.

Pranie ręczne: Rozpuścić zalecaną ilość proszku w przewidzianym do tego pojemniku za pomocą ciepłej lub gorącej wody. Należy zwrócić uwagę, aby ilość proszku była odpowiednia do ilości prania. Zamoczyć brudne ubrania i pocierać je ręką. Pozostawić ubrania na 5-10 minut w wodzie, im bardziej wrażliwy materiał ubrania, tym czas namoczenia powinien być krótszy. Mniej wrażliwy materiał ubrań można bez problemu pocierać i wykręcać, natomiast delikatne ubrania należy wyciskać bardzo delikatnie. Następnie ubranie dobrze wypłukać, wycisnąć z nich wodę i powiesić do wysuszenia.

Dozowanie według stopnia twardości wody, stopnia zanieczyszczenia oraz pojemności. Dalsze informacje dotyczące twardości wody, jak również wskazówki bezpieczeństwa znajdziesz na opakowaniu.

Uwaga:
Zwracaj uwagę na wskazówki pielęgnacyjne na materiale. Nie nadaje się do wełny i jedwabiu. Dla szczególnie wrażliwych tkanin zaleca się stosowanie środka do prania do wełny i tkanin delikatnych.

Dawkowanie Pranie w pralce (4,5 kg) * Pranie ręczne (5 l)
lekko zabrudzone pranie 55 ml
50-55 ml
normalnie zabrudzone pranie 70 ml
bardzo brudne pranie 90 ml
6 - 8 kg + 30 ml

* Pojemność pralki

Marki: ecover
Właściwości produktu: Wegański, Nie testowane na zwierzętach
Dodatkowe informacje

Ingredients (INCI): aqua, fatty alcohol ethoxylate C12-18, sodium laureth sulfate, lauryl glucoside, MEA-cocoate, sodium citrate, alcohol, trisodium ethylenediamine disuccinate, polyitaconate, citric acid

ocen klientów po polski dla ecover Płyn do prania Zero

Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Płyn do prania Zero", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder