Himalaya Herbals – delikatne, bezpieczne i skuteczne

Według ajurwedyjskiej wiedzy ziołowej

Wszystko zaczęło się w lasach Birmy, kiedy pewien człowiek zobaczył, jak miejscowi mieszkańcy wioski karmią podekscytowane stado słoni. Obserwatorem był założyciel Himalaya Herbals. Dowiedział się wówczas, że rodzimym ziołem był korzeń Rauwolfia serpentina. Ta obserwacja była kluczowa dla opracowania pierwszego na świecie naturalnego leku przeciwnadciśnieniowego, Serpina® została wprowadzona na rynek w 1934 roku. Dziś firma jest wiodącą światową organizacją zajmującą się zdrowiem i higieną osobistą, oferującą prawie 500 produktów w ponad 100 krajach.

Szukaj według kategorii

Himalaya Herbals: 35 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Himalaya Herbals zaczęło się jako wizja młodego mężczyzny w Birmie w latach 30-tych. Po latach studiowania roślin leczniczych i ich działania spełnił swoje marzenie o przybliżeniu społeczeństwu tradycyjnej nauki indyjskiej we współczesnej formie. W czasach, gdy tradycyjne, ziołowe produkty traktowano z pewnym sceptycyzmem, wymagało to dużej wiary we własne produkty, wytrwałości i empirycznych testów. Wiele lat później badania naukowe i dowody skuteczności produktów ziołowych utorowały drogę do sukcesu produktów Himalaya Herbals.

Od końca lat 90-tych oferta produktowa została poszerzona o kosmetyki . Opracowana i wyprodukowana w oparciu o ajurwedyjską wiedzę ziołową oferuje skuteczne, a jednocześnie łagodne i bezpieczne kosmetyki do pielęgnacji ciała od stóp do głów.

Dziś Himalaya Herbals produkuje w Bangalore w Indiach.