Aromatyczne odmiany czarnej herbaty
Czarna herbata: 1 - 30 z 56 artykułów
-
DEMMERS TEEHAUS Czarna herbata "Organic Earl Grey", 250 g
- Łagodny charakter
- W smaku
- Z rolnictwa ekologicznego
-
Sonnentor Czarna herbata Earl Grey bio, Sypka, 90 g
- Pasuje do ciast i ciasteczek
- Mocno słodowa
- Pełny smak
-
Sonnentor Bio herbata owocowa Mary Grey Tee, sypka (90 g)
- Cytrusowa czarna herbata
- Ze skórką cytryny i olejkiem pomarańczowym
- Wegańska i bez dodatku cukru
-
Or Tea? Duke's Blues bio, pudełko - 10 szt.
- Z czarną herbatą
- Orzeźwiający smak
- Zapach cytrusów
-
TEEKANNE Foursenses piramiski herbaciane Royal Earl Grey Fairtrade, 20 torebek piramidek (45 g)
- Duże listki
- Z aromatem bergamotki
- Z kwiatami bławatka
-
DEMMERS TEEHAUS Czarna herbata, mieszanka - "Schloss Schönbrunn", 100 g
- Elegancka puszka kolekcjonerska z motywem pałacu
- Wysokogórska czarna herbata z Cejlonu
- Pełny, aksamitnie łagodny aromat
-
DEMMERS TEEHAUS Czarna herbata „Organic Nilgiri Oothu Fairtrade”, 100 g
- Świeży i harmonijny
- Pełny aromat
- Z południowych Indii
-
DEMMERS TEEHAUS Czarna herbata, mieszanka - "Eine kleine Nachtmusik", 100 g
- Elegancka puszka kolekcjonerska z motywem Mozarta
- Mieszanka czarnych herbat z Cejlonu i Chin
- Subtelny aromat czekoladowych trufli
-
Pukka Beautiful English Breakfast Tea, 20 torebek herbaty (52 g)
- Ręcznie zebrane liście herbaty
- Klasyczna przyjemność
- Smakuje doskonale szczególnie o poranku
-
DEMMERS TEEHAUS Quick-T BIO English Breakfast, 25 Worków (43,75 g)
- Intensywna i słodkawa
- Miedziana barwa naparu
- Alternatywa dla kawy
-
DEMMERS TEEHAUS Quick-T BIO Assam, 25 Worków (43,75 g)
- Mocna i kwaskowata
- Ciemnobrązowa
- Idealna do podwieczorku
-
TEEKANNE Bio Luxury Bag Mount Darjeeling, 20 torebek (80 g)
- Delikatne nuty muskatu
- 100% Darjeeling z wysokich gór
- Do dużych filiżanek i dzbanków
-
DEMMERS TEEHAUS Czarna herbata, mieszanka - "Sisi", 100 g
- Mocna czarna herbata cejlońska
- Delikatny smak likieru z irlandzkiej whiskey
- Bezalkoholowa przyjemność na spotkania przy herbacie
-
Pukka Elegant Earl Grey, 20 torebek (40 g)
- Nowa energia
- Przyjemnie pachnące
- Całe liście
-
DEMMERS TEEHAUS Puszka z herbatą "Cosi fan Tutte", 100 g
- Mocna i aromatycznie owocowa
- Puszka z czarną herbatą
- Śliczny podarunek
-
DEMMERS TEEHAUS Czarna herbata, mieszanka - "Der Kuss", 100 g
- Szlachetna czarna herbata cejlońska jako baza
- Najwyższej jakości aromat bergamotki i pomarańczy
- Orzeźwiająca cytrusowa nuta
-
DEMMERS TEEHAUS Czarna herbata, mieszanka - "Amadeus", 100 g
- Czarne herbaty z Cejlonu, Chin i Indii
- Z dodatkiem słodkich kawałków karmelu
- Kremowy karmelowy aromat
-
DEMMERS TEEHAUS T-Bag Darjeeling, 20 torebek herbaty (84 g)
- Najwyższej jakości darjeeling liściasty w torebkach
- Szlachetny letni zbiór (Second Flush)
- Kwiatowy aromat z nutą muszkatu
-
DEMMERS TEEHAUS T-Bag BIO Earl Grey, 20 torebek herbaty (84 g)
- Najwyższej jakości herbata liściasta w idealnie odmierzonej porcji
- Z naturalnym olejkiem bergamotowym w jakości organicznej
- Przyjemnie orzeźwiająca cytrusowa nuta
-
Cosmoveda Black Darjeeling Ambootia Bio, 25 saszetek
- Czarna herbata
- Autentyczna jakość premium
- Grubo krojone zioła
-
TEEKANNE Bio Luxury Bag Assam Adventure, 20 torebek (80 g)
- Mocna i pełna w smaku
- 100% czarna herbata
- Do filiżanek XL i dzbanków
-
DEMMERS TEEHAUS Herbata czarna „Earl Grey Royal”, 100 g
- Wyśmienite czarne herbaty z Cejlonu
- Aromat włoskiej bergamotki
- Delikatne kwiaty nagietka
-
Cosmoveda Herbata Black Dooars Putharjhora Bio, 25 saszetek
- Czarna herbata
- Czysty smak
- Surowce fair trade
-
TEEKANNE Bio Luxury Bag English Breakfast Club, 20 torebek (80 g)
- Mocna i pełna w smaku
- 100% czarna herbata
- Torebki do dużych filiżanek i dzbanków
-
Sonnentor Chai z czarną herbatą bio, 32,40 g
- Słodka, czekoladowa i aromatyczna
- Klasyczna receptura i intensywne przyprawy
- Czas parzenia: 5-10 minut
-
TEEKANNE Specjalna edycja herbat Earl Grey RFA, 40 torebek dwukomorowych (80 g)
- Aromatyzowana czarna herbata
- Łagodny smak
- Z olejem bergamotowym
-
DEMMERS TEEHAUS Czarna herbata "Royal Blend", 100 g
- Wykwintna mieszanka Second Flush
- Aksamitny, gładki charakter
- Przyjemne orzechowe nuty
-
DEMMERS TEEHAUS Czarna herbata "Darjeeling Gold GFOP", 100 g
- Wspaniała z mlekiem
- Lekko owocowy zapach
- Popularny klasyk
-
TEEKANNE Bio Luxury Bag Hey Earl Grey, 20 torebek (80 g)
- Aromatyczna, świeża i cytrynowa
- Czarna herbata z bergamotką
- Idealna do dużych filiżanek i dzbaneczków
-
DEMMERS TEEHAUS Puszka z herbatą "Pocałunek", 100 g
- Aromatyczna i bardzo owocowa
- Napar w kolorze orzecha laskowego
- Alternatywa dla Earl Grey
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 6.550 art.