Prysznic i kąpiel - wszystko, czego potrzebujesz w łazience

W ajurwedzie trzy składniki zioła, błoto i popiół są bardzo popularne do kąpieli (Avagaha) i kąpieli deszczowych (prysznice - kąpiele w deszczu). Nasza skóra jest złożonym organem oczyszczającym i dlatego powinniśmy brać kąpiel lub prysznic przynajmniej raz dziennie. Możesz uwzględnić składniki takie jak zioła, błoto czy popiół.

Zwykle przed kąpielą/prysznicem należy wmasować w skórę olejek do ciała dostosowany do typu doszy. Pragniemy również podkreślić, że ciepłe kąpiele, które powodują, że się pocisz, są nawet lepsze niż prysznic. Możesz również dodać olejki eteryczne do kąpieli, w zależności od potrzeb.

Kąpiele ziołowe nie tylko rozgrzewają ciało, ale także redukują doszę Vata. Gorące kąpiele ziołowe potrafią zdziałać cuda, szczególnie w okresach przejściowych. Pod koniec należy wetrzeć do sucha i wmasować specjalnie dobrany olejek. Nie zapomnij masować w kierunku przeciwnym do wzrostu. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by po wyjściu z łazienki poczuć się na nowo. Żadnych luźnych obietnic - fakty!

Szukaj według kategorii

Prysznic i kąpiel: 146 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT