Sonnentor Mielona przyprawa do piernika bio, 40 g

Jest koniecznością podczas Świąt Bożego Narodzenia

14,99 zł

(374,75 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 40 g

Produkt dostępny od 9 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do poniedziałek, 12 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Wszechstronne zastosowanie
  • Ciepły aromat
  • Z pysznym cynamonem

Kupowane często z Sonnentor Herbata z imbirem bio, Torebki dwukomorowe, 18 sztuk (32,40 g)

Sonnentor Mielona przyprawa do piernika bio, 40 g 14,99 zł (374,75 zł / kg)
Sonnentor Herbata z imbirem bio, Torebki dwukomorowe, 18 sztuk (32,40 g) 20,99 zł (647,84 zł / kg)
Cena całkowita: 35,98 zł
Opis

Przyprawa do pierników nadaje się, jak sama nazwa wskazuje do pierników: także można nią wspaniale udoskonalić speculaas, ciasteczka świąteczne, chleba owocowy i ciasta.

Lekko słodka, aromatyczna z cudownymi nutami cynamonu i goździkami jak również owocowo- słodkimi niuansami-stworzona do delikatnego soczystego piernika.

Porady i przygotowanie:
Jeśli nie wiesz, ile należy dodać do ciasta-obowiązuje następująca zasada: 5-8 g przyprawy do piernika na kilo mąki.

Nr art.: XPI-ST-003613
Zawartość: 40 g
EAN: 9004145003613
Numer producenta: 3613
Marki: Sonnentor
Dieta: Wegańska, Bez laktozy
Właściwości produktu: Bez pszenicy, Bez drożdży, Bez syntetycznych barwników, bez wzmacniaczy smaku, bez sztucznych aromatów, bez soi, wegański, nie zawiera jaj, bez mleka, bez orzechów, bez ryb, bez sezamu, bez selera, bez gorczycy, bez łubinu, bez mięczaków, bez laktozy
Może zawierać śladowe ilości: A - gluten
Instrukcje dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Składniki

cynamon Cassia [1], nasiona anyżu[1], goździki[1], kolendra[1], kardamon[1]

  1. bio

Może zawierać śladowe ilości glutenu.

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austria, www.sonnentor.com/de-at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sonnentor Mielona przyprawa do piernika bio

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder