Dr. med. Ehrenberger produkty ekologiczne i naturalne

Suplementy diety z Burgenlandu

Już jako młody lekarz dr med. Michael Ehrenberger dostrzegał, jak ważna jest dla nas natura. Dzięki tej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i szczególnemu zaangażowaniu stworzył swoje unikalne suplementy diety marki "Dr med. Ehrenberger Organic & Natural Products". Wszystkie produkty są produkowane i przetwarzane w Austrii w południowym Burgenlandzie. Produkcja kapsułek nadal odbywa się bez użycia urządzeń technicznych i wyłącznie ręcznie. W ten sposób powstają suplementy diety, które spełniają najwyższe standardy.

Dr. med. Ehrenberger: 35 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Jakość, którą można poczuć

Dr med. Michael Ehrenberger stworzył na południu Burgenlandu firmę zajmującą się rozwojem, produkcją i dystrybucją naturalnych suplementów diety. Spełniają one nie tylko najwyższe standardy jakości, ale także naturalne potrzeby ludzkiego organizmu. Tym samym spełniają one w szczególności następujące kryteria:

 • Suplementy diety w harmonii z człowiekiem i naturą
 • Produkty czysto ziołowe (z wyjątkiem oleju z kryla)
 • Zastosowanie tradycyjnej wiedzy zielarskiej potwierdzonej badaniami naukowymi
 • Wysoka biodostępność
 • Delikatna obróbka
 • Wykorzystanie w 100% naturalnych surowców z całego świata
 • Całkowita rezygnacja ze sztucznych dodatków
 • 100% rezygnacja z testów na zwierzętach
 • Brak środków do podciekania lub mieszania
 • Zrównoważona produkcja

Produkty Dr. Ehrenbergera są wielokrotnie certyfikowane i posiadają Vegan Flower, Austria Organic Seal oraz EU Organic Logo. Od ponad dziesięciu lat są one opracowywane w ścisłej współpracy z terapeutami, farmaceutami, lekarzami i oczywiście klientami końcowymi, bo przecież ich doświadczenie jest najważniejszą cechą jakościową.

Sensowne receptury produkowane w sposób innowacyjny

 • Wielu ludzi żyje dziś wbrew rytmowi przyrody i coraz częściej popada w sposób życia, który coraz mniej odpowiada naturalnym wymaganiom człowieka. Między innymi z tego powodu dr Ehrenberger stosuje wyłącznie naturalnie uprawiane surowce, które pochodzą z kontrolowanych pod względem pozostałości kultur lub z dzikich zbiorów i które są stosowane w tradycyjnym lecznictwie od tysięcy lat.
 • Oprócz naturalnych surowców do wysokiej jakości produktów Dr. Ehrenberger przyczyniają się również specjalne procesy produkcyjne. Są to zarówno tradycyjne metody przetwarzania, takie jak destylacja i ekstrakcja na zimno, jak i metody naturalne, takie jak wirowanie w naturalnym ruchu i ekstrakcja CO2. W ten sposób zawsze można wykorzystać największy możliwy potencjał zastosowanych roślin i udostępnić go ludziom. Zrównoważony rozwój - wartość dodana dla ludzi i środowiska

Celem dr Ehrenbergera jest nie tylko przywrócenie ludziom siły natury, ale także traktowanie przyrody z jak największym szacunkiem. Dlatego zrównoważony rozwój ma bardzo duże znaczenie w firmie. Produkty są delikatnie kapsułkowane ręcznie w firmowej manufakturze w Burgenlandzie, pakowane w sposób przyjazny dla środowiska i wysyłane w sposób neutralny dla klimatu.
Produkcja w ręcznie obsługiwanych zakładach napełniania nie tylko chroni środowisko, lecz także umożliwia wyjątkowo wysoką gęstość składników aktywnych w kapsułce, ponieważ można całkowicie zrezygnować z syntetycznych dodatków i substancji pomocniczych, takich jak stearynian magnezu i laktoza.